Co teď pije Queens tým

Píše Dan v úterý, 29. května 2018

Každý tým musí na něčem jet. Protože dělat ve streetwearu je sice radost, ale to neznamená, že občas nejsi v práci od sedmi ráno do jedenácti do večera nebo od jedenácti večer do sedmi rána. A náš tým pohání jedna holka, co si říká Sofee, a po celé ČR ji dealují kluci z FunLabu. Kluky jsme našli na pražské Letné. Kde taky jinde, než ve čtvrti, která má v Čechách snad nejvíc kaváren na metr čtvereční. A tak si už nějakou dobu ujíždíme na kávě. Ale trochu jinak, než zbytek #coffeeaddict. Přijď k nám do officu na schůzku, pohovor nebo jen tak na pokec, a tohle ti rozhodně přistane na stole.

Sofee x tonik aka Queens signature drink

Složitost: zvládne i cvičený stážista (vtip ✔️)
Doba přípravy: 18 vteřin

Na 1 porci tohoto lektvaru potřebuješ:
👉🏻 50 ml Sofee
👉🏻 250 ml toniku, čím kvalitnější, tím lepší
👉🏻 2 kostky ledu

Co teď pije Queens tým (http://blog.queens.cz)

Jakože cože, to je všechno?! No jako jo, a přesto si na tom ujíždíme už docela dlouho a evidentně ještě dlouho budeme, hlavně teď v létě, kde se trochu toho studeného kofeinu do žíly dost hodí. Schůzky, meetingy, brainstromingy, zasedání, cestování, psaní, čtení, povídání – to všechno spotřebuje energii. A tenhle drink tě kopne víc než čtyři espressa z benzínky, věř mi.

Tip pro ty, kteří to dočetli až sem: Potřebuješ ochutnat Sofee? Zeptej se našich prodavačů na prodejně, jestli tam něco málo nemají. Protože když budeš mít zrovna štěstí, tak něco dostaneš.

Co teď pije Queens tým (http://blog.queens.cz) Co teď pije Queens tým (http://blog.queens.cz) Co teď pije Queens tým (http://blog.queens.cz)

Rubriky: Novinky, Support