Mass DNM lookbook 🔥

Píše Dan ve čtvrtek, 1. března 2018

Mass DNM vysílá lásku ke streetwearu z Polska už od roku 1998. Takže tady nekoukáme na žádné nováčky. Jenže to ty už dávno víš, protože tenhle polský brand si našel, dost logicky, svojí věrnou skupinu fanoušků i u nás. Nejnovější jarní kolekce už je někde za rohem, v krabicích na cestě do Queensu. Lookbook tak jako teaser přistál v našich emailech právě včas, aby tě na novou kolekci řádně nažhavil.

Bystřejší z vás si všimnou, že se fotilo v Kyjevě. A atmosféra místních spotů celé Mass DNM kolekci řádně sedla. A teď už koukni na fotky a piš nám každý den na Messengeru, jestli už je kolekce skladem. A nebo prostě sleduj Queens Instagram.

Mass DNM lookbook 🔥 (http://blog.queens.cz) Mass DNM lookbook 🔥 (http://blog.queens.cz) Mass DNM lookbook 🔥 (http://blog.queens.cz) Mass DNM lookbook 🔥 (http://blog.queens.cz) Mass DNM lookbook 🔥 (http://blog.queens.cz) Mass DNM lookbook 🔥 (http://blog.queens.cz) Mass DNM lookbook 🔥 (http://blog.queens.cz) Mass DNM lookbook 🔥 (http://blog.queens.cz) Mass DNM lookbook 🔥 (http://blog.queens.cz) Mass DNM lookbook 🔥 (http://blog.queens.cz) Mass DNM lookbook 🔥 (http://blog.queens.cz) Mass DNM lookbook 🔥 (http://blog.queens.cz)

Rubriky: Apparel / Oblečení, Novinky