Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2.

Píše Filip v pondělí, 5. března 2018

V první části blogu jsme vás namlsali na novou kolekci Levi’s skatebo­arding. Psali jsme, že tvorba kampaně pro jaro a léto 2018 probíhala v Praze. A tak teď přišel čas říct, kde a jak vlastně probíhalo samotné focení a točení.

Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz)

Kdo z riderů byl přítomen, už víte. Kde všude se ale točilo, si povíme právě teď. Kluci z týmu byli sice trochu unavení po předchozím tripu, ale ani tak se nebáli zabíjet na nejen nejznámějším pražském spotu Stalinu, ale i na spoustě dalších míst.

Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz) Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz) Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz) Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz)

Tým měl samozřejmě určité plány, kde by se mohlo fotit a tak byla vytvořena mapa spotů a každý den se jezdilo jinde. Pro kampaň pak byly vybrány monumentální spoty jako rampa pod Trojským mostem nebo vstup do metra Hradčanská. K Trojskému mostu se pak váže i vtipná historka. Kluci si tu upravovali povrch, aby se dalo lépe zajezdit a někdo na ně zavolal místní strážníky. Když však dorazili na místo a zjistili, že to vlastně opravují, nechali je být a jeli si po svých. Na tomhle spotu pak proběhla grilovačka, kde samozřejmě nechybělo nějaký to pivko. (za tuhle historku díky Petru Humplovi, který se mnou o ní podělil!) Mezi další spoty pak patřil třeba stadion fotbalové Sparty, za oběť padly i lavičky před NTK nebo u hotelu Intercontinental. Jednoduše míst, kde se skejtovalo, opravdu nebylo málo. Stejně tak jako fotek, které máme k dispozici. Proto si myslím, že bude i pro vás lepší se podívat, co že to vlastně kde padlo za sérku nebo odkud jsou konkrétní fotky.

A aby jste si nemysleli, trip nebyl jen čistě o skejtování. Petr mi mimo jiné sdělil, že tým měl plán i pro vybrané podniky, kde čepují jen to nejlepší pivo a po jídle se člověk oblizuje ještě dva dny. Kluci si tak prý Prahu maximálně užili. Včetně toho, že jí zastihli v nejlepším možném letním počasí. No a není se čemu divit. I my si to vždycky užíváme. Ale teď už slibovaný fotky a video. Kochejte se!

Odkaz na video: Pražský lookbook Levi's Skatebo­arding SS18


Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz) Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz) Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz) Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz) Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz) Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz) Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz) Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz) Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. (http://blog.queens.cz)

Rubriky: Apparel / Oblečení