Herschel objevoval, až objevil Herschel bundy

Píše Dan ve středu, 20. září 2017

Značka Herschel Supply není žádný nováček. Ani mezi značkami v České republice, ani mezi značkami v Queensu. Jejich batohy a cestovatelské doplňky se proslavily nejdříve v Americe a Kanadě, odkud Herschel pochází. A tuto sezónu se od batohů Little America dostali až k pánským bundám. A my na to, proč ne?

Protože cestování a pohyb z místa A na místo B je součástí DNA Herschelu, jejich bundy s tím počítají. To znamená, že voděodolnost je základ, abyste byli vždycky v suchu. A až bude foukat, bude to taky v pohodě. Tahle bunda vám zajístí komfort. Říká vám něco ripstop? Má kořeny v armádním oblečení. Je to odlehčený materiál, tkaný tak, aby byl odolný a netrhal se. Nikdy. A všechny tyto technické, armádní a outdoor prvky Herschel vzal a udělal z nich bundy v mětském a moderním střihu. Tak co teď, stále vám nové Herschel produkty přijdou jen jako další bundy?

Ve městě jsme je zkusili i my. Tam a zpátky v nich strávil celé focení Jan. Fotil ho Filip.

Herschel objevoval, až objevil Herschel bundy (http://blog.queens.cz) Herschel objevoval, až objevil Herschel bundy (http://blog.queens.cz) Herschel objevoval, až objevil Herschel bundy (http://blog.queens.cz) Herschel objevoval, až objevil Herschel bundy (http://blog.queens.cz)

Rubriky: Novinky