Harfandění a premiéra Queens Running Team

Píše Dan ve čtvrtek, 14. září 2017

Možná vám Harfandění vůbec nic neříká, ale pro Queens je to důležitá věc hned ze dvou důvodů. Zaprvé je to charitativní běh, kde za každé uběhnuté kolečko přispěje OC Harfa 100 Kč na děti z Klokánků. To je podle nás skvělá a dobrá věc a my jsme rádi, že jsme svými uběhnutými kilometry přispěli na celkovou vybranou částku 902 400 Kč.

A druhá věc je, že to byla premiéra našeho Queens Running Teamu. A to vzniklo jak? Tak jako běhání chytlo celý svět a běžec za běžcem stahují aplikace jako Nike+ Run Club, tak stejně tak to chytlo nás a už zvládáme první naběhané kilometry. Někdo běhá 5 km, jiný běhá 15 km, ale baví nás to všechny stejně. Pokud jste stejná krevní skupina a už máte své první běžecké tenisky doma, sledujte nás na Instagramu nebo pod #queensrunnin­gteam, kam všichni členové týmu poctivě přispívají nějakou tu dobu. Náš speciální běžecký profil bude o zábavě, inspiraci a výsledcích. Díky Nike a jejich Nike Run Club jsme vybaveni, připraveni a motivováni. Ale stejně nás pojďte trochu vyhecovat. 💚🏃🏻🏃🏻‍♀️

První fotoreport z běhu pro nás udělala Mischa.

Harfandění a premiéra Queens Running Team (http://blog.queens.cz) Harfandění a premiéra Queens Running Team (http://blog.queens.cz) Harfandění a premiéra Queens Running Team (http://blog.queens.cz) Harfandění a premiéra Queens Running Team (http://blog.queens.cz) Harfandění a premiéra Queens Running Team (http://blog.queens.cz) Harfandění a premiéra Queens Running Team (http://blog.queens.cz) Harfandění a premiéra Queens Running Team (http://blog.queens.cz) Harfandění a premiéra Queens Running Team (http://blog.queens.cz) Harfandění a premiéra Queens Running Team (http://blog.queens.cz) Harfandění a premiéra Queens Running Team (http://blog.queens.cz) Harfandění a premiéra Queens Running Team (http://blog.queens.cz) Harfandění a premiéra Queens Running Team (http://blog.queens.cz) Harfandění a premiéra Queens Running Team (http://blog.queens.cz)

Rubriky: Apparel / Oblečení, Novinky