Skateboard P, Oakland Raiders a My Dear clothing alert!

Píše Radim v neděli, 4. září 2016

Ještě než se pustíte do čtení dnešního pravidelného příspěvku, doporučuju naladit EPčko #VIBRA od producenta jménem AbJo, ať vám ta neděle pěkně utíká (S/O Cream.cz). A teď pojďme na věc!

Naprosto chápu mánii okolo tenisek adidas NMD a Pharrella Williamse. NMDčka jsou totiž aktuálně jedním z nejlepších produktů této značky z Herzu a Skateboard P je jednou z nejdůležitějších postav fashion a sneakers za posledních 10 let. Venku je další nová barevná kombinace modelu ze série Human Race a něco mi říká, že konec září bude ještě pořádně horký. Však vám to prozradíme už velice brzy.

Skateboard P, Oakland Raiders a My Dear clothing alert!  (http://blog.queens.cz)

Už příští týden! Už příští týden! Už příští týden konečně začíná nová sezóna NFL! Čekání od posledního Superbowlu bylo nekonečné a všichni fanoušci amerického fotbalu se konečně dočkají. Nová sezóna je tu! Nebudu se věnovat Colinovi Kaepernickovi a jeho aféře s nezvdáváním holdu americké vlajce v rámci pre-season, ale spíš bych si s vámi rád zatipoval. Koho vidíte jako největšího favorita následujícího ročníku?

Vrátí se na trůn Seahawks, nebo Patriots? Nebo snad věříte v obhajobu Denveru Broncos? Nebo bude sezóna patřit někomu z černých koňů soutěže? Třeba Panterům, nebo Cardinals? A víte na koho já se těším letos ze všech nejvíc? Na výkony Oaklandu. Věřte mi, že letos budou Raiders hodně nahoře!

Skateboard P, Oakland Raiders a My Dear clothing alert!  (http://blog.queens.cz)

A jelikož se tady vždycky bavíme o uplynulém týdnu, nemůžu nezmínit eventy na naší pražské prodejně, protože těm jsem věnoval jednoznačně nejvíc času a pozornosti. Ve čtvrtek jsme měli na shopu vernisáž k výstavě Štěpána Křížka, v pátek zase instore drop nové kolekce My Dear Clothing. Obě akce byly zcela rozdílné, ale obě fakt stály za to! Štěpánovy linoryty můžete na prodejně shlédnout až do 19. září a co se týče My Dear Clothing, tak za pár hodin, přesně ve 20.00, dropujeme celou kolekci online. A jak to všechno momentálně na shopu vypadá, uvidíte v následujícím vi­deu.

Jo a btw. začala nová série F*ck, That’s Delicious. Ale s kyselým úsměvem můžu jen povzdechnout „fuck you Vice“, protože pro nás, evropský Boraty, nová série samozřejmě zatím není dostupná. Tak zas za týden, see ya!

Rubriky: Apparel / Oblečení, Novinky, Parties, Sneakers / Tenisky